SZEŚĆ HALFWAYÓW W OBIEKTYWIE

W tym roku odbywa się szczęśliwa, siódma edycja Halfway Festival. Czujemy dumę, że jesteśmy razem już siedem lat. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was retrospektywną wystawę, która przypomni wspaniałe dotychczasowe edycje festiwalu. Przed wami zdjęcia Rafała Wolińskiego i Michała Hellera oraz tworzone specjalnie dla nas plakaty Andrzeja Wieteszki. Przeżyjmy to jeszcze raz!

06 opera 180628

Już dziś pierwszy dzień Halfway Festival, ale festiwalowy klimat obowiązuje od wczoraj. Wczoraj bowiem odbył się wernisaż wystawy zdjęć, dokumentujących poprzednie sześć edycji imprezy. Dzięki temu wspaniale wprowadziliśmy się w klimat festiwalowy. Niezwykły klimat Halfway Festival uchwycony w obiektywie Michała Hellera, fotografa Opery i Filharmonii Podlaskiej, oraz Rafała Wolińskiego z cykady.com, a także świetne plakaty Andrzeja Wieteszki oglądać można w restauracji Kwestia Czasu przy Placu NZS 1, partnera tegorocznej edycji festiwalu. Zapraszamy do oglądania zdjęć i już dziś widzimy się w amfiteatrze Opery!